Zamówienie

Najszybszy kontakt

W przypadku chęci zamówienia naszych wyrobów prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy, poprzez Messenger lub Facebook. Wszystkie dane do kontaktu znajdziecie na naszej stronie.

Minimum 5 dni przed

Zamówienia najlepiej składać minimum 5 dni wcześniej. Oczywiście jeśli zaistniała jakaś nagła lub awaryjna sytuacja, jesteśmy w stanie wykonać tort lub ciasto w przyspieszonym czasie (nawet z dnia na dzień), o ile stopień trudności nie będzie wysoki oraz oczywiście o ile mamy wolny termin. Ogólnie najlepsza zasada zamawiania- Im wcześniej, tym lepiej.

Zmiana smaku

W razie chęci zmiany smaku lub wyglądu zamawianego wyrobu- istnieje taka możliwość, oczywiście informując nas odpowiednio wcześniej, najlepiej telefonicznie.

Pomysły na tort

Jeśli w naszej ofercie nie znajdziecie smaku lub wyglądu tortu jakiego szukacie- nie ma problemu. Skontaktujcie się z nami a wszystko ustalimy i zaplanujemy zgodnie z Waszymi oczekiwaniami. Generalnie nasze torty tworzymy według własnych pomysłów, inspiracji zaczerpniętych od samych Klientów lub z Internetu.

Odbiór i dostawa

Terminy i godziny odbioru zamówionych wypieków ustalamy z każdym indywidualnie, uwzględniając oczywiście termin dogodny dla Klienta- istnieje możliwość odbioru zamówień nawet w niedzielę, po wcześniejszym uzgodnieniu.

Również faktura

Jesteśmy legalnie działającą firmą, więc jeśli potrzebna będzie faktura prosimy o poinformowanie nas o tym fakcie podczas dokonywania zamówienia.

Kontakt

Cukiernia „Wisienka na Torcie”

Godziny otwarcia:
pn. – pt. 8 – 17
sob 8 – 14

Scroll to Top